Teenused

Tuletõkketööd

Teostame tuletõkketöid Lõuna- ja Kesk-Eestis

Tuletõkestustööde tegemise eesmärk on tagada tuletõkkekonstruktsioonide vastupidavus kuumusele ja isolatsioonivõime põlemisgaasidele ning suitsule. Kui olete oma hoones avastanud läbiviike, mis ei ole tulepüsivad või loote uusi tuletõkkesektsioone, oleme meie abiks tuletõkketööde professionaalsel teostamisel.

Küsige pakkumist tuleohutus24@tuleohutus24.ee

Tuleohutusdokumentide koostamine

Tuleohutusdokumentatsiooni koostamine, evakuatsiooniskeemide koostamine, enesekontrolli aruanded, tulekahju korral tegutsemise plaan jne.

Vajalike nõuete välja selgitamine ja sisukate tuleohutusdokumentide loomine võib tunduda keerukas, kuid meie heade spetsialistide jaoks on see igapäevane töö…

Tuletõkkeuste kontroll ja hooldus

Hooldame tuletõkkeuksi ja evakuatsioonipääse.

Küsige pakkumist ainult kvaliteetse teenuse osutajalt!

Hooldame Teie tuletõkkeuksi ja evakuatsioonipääse õigeaegselt ning oma töös lähtume kehtivatest normidest. Tuletõkkeuksi tuleb kontrollida vähemalt 1 x aastas ning evakuatsioonipääsusid kord kvartalis. Meie põhieesmärgiks on tagada süsteemi veatu töökindlus tegelikus elus, mitte vaid paberil. Kui sõlmite hoolduslepingu meiega, saate olla kindlad, et me ka vastutame oma teenuse kvaliteedi eest.

 

Sprinklersüsteemi e AKS hooldus

Hooldame sprinklersüsteeme Tartust 100km raadiuses.

Küsige pakkumist ainult kvaliteetse teenuse osutajalt!

Hooldame Teie automaatse tulekustutussüsteemid õigeaegselt ning oma töös lähtume kehtivatest normidest. Meie põhieesmärgiks on tagada süsteemi veatu töökindlus tegelikus elus, mitte vaid paberil. Kui sõlmite hoolduslepingu meiega, saate olla kindlad, et me ka vastutame oma teenuse kvaliteedi eest.

 

Automaatne tulekahjusignalisatsioon – ATS

Hooldame tulekahjusignalisatsioonisüsteeme Tartust 100km raadiuses.

Küsige pakkumist ainult kvaliteetse teenuse osutajalt!

Hooldame Teie automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi õigeaegselt ning oma töös lähtume kehtivatest normidest. Meie põhieesmärgiks on tagada süsteemi veatu töökindlus tegelikus elus, mitte vaid paberil. Kui sõlmite hoolduslepingu meiega, saate olla kindlad, et me ka vastutame oma teenuse kvaliteedi eest.

 

Tuleohutuse TERVIKLIK HALDUSTEENUS

Pakume asutustele ja ettevõtetele tuleohutusalast täishaldusteenust.

Haldusteenus on terviklik tuleohutuslahendus, kus koostöös kliendiga kaardistatakse vajadused ning lepitakse kokku koostöö ulatus…

Kvaliteetne tulekustuti kontroll

Objekti omanik tagab tulekustuti korrashoiu selle regulaarse vaatluse, kontrolli ja hooldusega. Tulekustutit kontrollitakse tootja poolt ette nähtud sagedusega või kui vaatluse tulemused seda nõuavad.

Tulekustutit saate kontrollida Tartus, Raua 22, E-R 8.00-16.30 ootetööna või tuleme ja teeme ka kustuti kontrolli koha peal. Kutsuge spetsialist asutusse koha peale telefonil 7305 387 või 5056304 või kirjutage tuleohutus24@tuleohutus24.ee

Tulekustuti hooldus

Objekti omanik tagab tulekustuti korrashoiu selle regulaarse vaatluse, kontrolli ja hooldusega.

Tulekustuti saate tuua hooldusse Tartusse, Raua 22, E-R 8.00-16.30 või kutsuge spetsialist ettevõttesse koha peale üle Eesti telefonil 7305 387 või 5056304 kirjutage tuleohutus24@tuleohutus24.ee

Tuletõrje voolikusüsteemi kontroll

Tuletõrje voolikusüsteemi ja tulekustutite kontrolli teenust võib osutada vaid antud tegevusalal majandustegevusregistrisse kantud ettevõtja.

Kutsuge spetsialist asutusse koha peale telefonil 7305 387 või 5056304 või kirjutage tuleohutus24@tuleohutus24.ee

Piksekaitsesüsteemi kontroll

Pakume oma piksekaitse kontrollmõõtmisi, kuid teeme ka väiksemaid piksekaitse ehitustöid. Küsige pakkumist tuleohutus24@tuleohutus24.ee või 7305 387

Kõik hooned on erinevad. Selleks, et teha täpne hinnapakkumine on vaja objektiga tutvuda koha peal või dokumentide alusel. Pakkumise saamiseks saatke koos päringuga meile ka olemasolev piksekaitse dokumentatsioon. Teenuse hind sõltub hoone keerukusest ja suurusest, samuti ka katusematerjalist ja pinnasest.

Vajad korstnapühkijat?

Broneeri aeg kohe

+372 505 6304

Meie kliendid

×

Mida sa soovid leida?

Trüki üles joone peale otsisõna ja vajuta Enter