UUS! Tulekustuti kapp 6 kg kustutile, pinnapealne paigaldus SG600/KAPP/MU (GRAFIITMUST)
Tarneaeg: 1-3 päeva
Laos
TULEKUSTUTI KAPP 6 KG KUSTUTILE, PINNAPEALNE PAIGALDUS SG600/KAPP/MU (GRAFIITMUST)
Sobib kasutamiseks:
  • Tulekustutite paigaldamiseks eesmärgiga vältida nende juhuslikku kaotsiminekut ja vigastamist
Kapi mõõdud:
  • Kõrgus: 600 mm
  • Laius: 250 mm
  • Sügavus: 200 mm