Transport üle 20-eurostele tellimustele TASUTA! (20eur > 3.- EUR)

Meist

OÜ Tartu Tuli asutati 2001. aastal, et eraldada tuleohutusalane äritegevus ja emaettevõtte Tartu Tuletõrjeühingu vabatahtlik tuleohutusalane tegevus. Tartu Tuletõrjeühing loodi aastal 1864.a.

OÜ Tartu Tuli põhitegevussuunad üle Eesti:

  • tuleohutuskoolituste korraldamine 
  • asutuste tuleohutusdokumentatsiooni koostamine ja korrashoid 
  • tuleohutuskaupade maaletoomine ning jae- ja hulgimüük
  • tuleohutuspaigaldiste kontrollimine ja hooldamine ning remont
  • korstnapühkimisteenuse osutamine (ainult Lõuna-Eestis)

OÜ Tartu Tuli osutab teenuseid eelkõige kliendi vajadusi silmas pidades, tagades iga tellimuse täitmisel seadusele vastavus, korrektsus, täpsus, hoolsus ning mõistlik hind.

OÜ Tartu Tuli kollektiiv on ~15 liikmeline. Meie esindus asub Tartus, aadressil Raua 22, kus oleme tegutsenud juba ca 50 aastat. Kontori ja töökoja ning lao pidamine Tartus ei vähenda meie haaret üle vabariigi, me teenindame kliente üle Eesti, ka saartel! Firma 2017. aasta käive oli ca. 820 000 eurot, aastaga on müügikasv olnud ca. +4%. Meie klientideks on suuremad ja väiksemad ettevõtted ja asutused ning eraisikud. Suuremateks riigihankelepingupartneriteks võime lugeda Kaitseväge, Eesti Energia AS, Riigi Kinnisvara AS ja Tartu Ülikooli. Meie tugevuseks on kindel ja stabiilne meeskond. Staažikaim tehnik on töötanud meil üle 24 aasta, keskmine töötaja staaž tuleohutusvaldkonnas on ~7 aastat.

Kui kaalute, kust tellida teenus või osta kaup, siis teadke, et Tartu Tulega on kindla peale minek.

OÜ Tartu Tuli - kindla peale minek!

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine