Transport üle 20-eurostele tellimustele TASUTA! (20eur > 3.- EUR)

Kuidas tellida kaupa?

1. Valige välja kaubad lisades neid ühe või mitmekaupa ostukorvi.

2. Valikud tehtud, nõustuge e-poe kasutustingimustega.

3. Täitke vajalikud lahtrid ettevõtte või eraisikuna tellides (Tellija nimi: juriidilise isiku nimetus ja andmed/eraisiku nimi ja andmed). Kui tellimuse osas on erisoove, tuleks need kirja panna lahtrisse "Märkmed ja eripäringud". Püüame nendega maksimaalselt arvestada.

4. Valige tarneviis. NB! Valides DPD pickup automaadi/Cleveroni Collect.Net pakiautomaadi, on saadetise max lubatud kaal 20kg

5. Valige makseviis ja tasuge tellimuse eest. Teile saadetakse esitatud e-posti aadressil kiri ka tellimuskinnitusega.

6. Pangalingiga tasumisel klikkige kindlasti peale tasumist "tagasi kaupmehe juurde".

7. Tellitud kaup saabub Tellijani tavaliselt 24...48h jooksul peale arve laekumist.

6. Juhul, kui tellitud toode puudub laost või on tarne oluliselt pikem, võetakse kliendiga ühendust ning kantakse koheselt tasutud arve summa tagasi ostja kontole. 

7. Kaubad toimetatakse kliendini e-poest tellides vaid OSC, DPD või muid kullerteenuseid kasutades. Mitmed kullerfirmad ei vea rõhu all olevaid tooteid, nt tulekustuteid. 

8. Kui tellimisel esineb tõrge, saate abi telefonil 7305 387 või 505 6304 (E-R 8.00-16.30). Soovi korral saab samadel numbritel tellida kõiki kaupu ja teenuseid E-R 8-17.

NB! Kauba transport Eesti piires TASUTA, kui tellimuse summa on üle 20.- EURO koos käibemaksuga. Kui summa on alla nimetatud piiri, on transpordi hinnaks 3.- EUR km-ga sõltumata paki suurusest. 

Tarbijainfo: Kliendil on õigus loobuda ostetud kaubast 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist, teatades sellest kauplejat kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis. Kaup, millest loobutakse, tuleb tagastada kauplejale hiljemalt 30 päeva jooksul. Tagastatava kauba transpordikulud maksab (kuni 10 EUR ulatuses) klient. Kaupleja on kohustatud makstud raha tagastama esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva pärast. Kui tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule, maksab tagastamisega seonduva transpordikulu kaupleja. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning sellel ei tohi olla ühtegi kulumisjälge. Kaup tuleb tagastada samas pakendis, millega see saadi. Kui kaup on tagastatud vales pakendis või on kaup kasutamistunnustega, siis kaupleja raha ei tagasta.

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine